Úřední deska pro města a obce

Časově neomezená licence komponenty Úřední deska pro Joomla 2.5.x a Joomla 3.x.x, omezena pouze na užití pro 1 fixní URL adresu webové stránky města nebo obce. Smlouva je sepisována s příslušným úřadem.


Migrační nástroj dat úřední desky (J1.5 > J2.5 a J3)

Nástroj na převod a migraci dat z komponenty Úřední deska pro verzi Joomla 1.5 od uživatele Petr Houba (Houbák) na naši verzi Úřední deska pro Joomla 2.5.x a Joomla 3.x.x. Smlouva je sepisována s příslušným úřadem.


Multilicence pro developery - Úřední deska

Časově neomezená multilicence komponenty Úřední deska pro Joomla 2.5.x a Joomla 3.x.x pro tvůrce stránek v redakčním systému Joomla pro neomezený počet URL adres. Smlouva je sepisována s developerem.


Multilicence pro developery - Migrační nástroj dat

Časově neomezená multilicence pluginu pro migraci dat z komponenty Úřední deska pro verzi Joomla 1.5 od uživatele Petr Houba (Houbák) na naši verzi Úřední deska pro Joomla 2.5.x a Joomla 3.x.x pro tvůrce stránek v redakčním systému Joomla pro neomezený počet URL adres. Smlouva je sepisována s developerem.

Připravujeme

Úřední deska pro Joomla 4

Připravujeme novou verzi rozšíření Úřední deska pro Joomla 4. Úřední deska bude mít integorvanou funkci open data, stylování bude dle Joomla 4 = Bootsrap 5. Předpokládáný termín vydání je 02-03/2023.

Aktuální verze úřední desky: 3.0.5

Vytvořen video manuál

video manual screen
Z našeho video manuálu pochopíte, jak je práce s komponentou Úřední deska pro Joomla snadná.

 

skSlovenská verze Úřední desky

Naše komponenta Úřední deska pro Joomla 2.5.x a Joomla 3.x.x má nově také slovenskou jazykovou mutaci.

 

Vkládání dat přes Frontend

HOTOVO! S nejnovější verzí naší Úřední desky pro Joomla 2.5.x a Joomla 3.x.x již můžete vkládat data z přední části webu. Odpadá tak nutnost pouštět nezkušené uživatele do administrace webu.

 

Úřední deska J1.5 >>> J2.5.x a J3.x.x

Migrační nástroj dat z Úřední desky pro Joomla 1.5 (od uživatele houbak) na naší Úřední desku pro Joomla 2.5.x a Joomla 3.x.x již máme hotový. Nástroj již můžete objednávat.

JoomlaPortál     |     Bongovo     |     Phoca


© 2014 - 2023 IVT služby - Petr Coufal. Všechna práva vyhrazena.