Vytvoření webových stránek pro Váš úřad

Líbí se Vám rozšíření Úřední deska pro Joomla 2.5.x a 3.x.x, ale nemáte potřebnou verzi Joomla 2.5.x nebo 3.x.x na svém webu? Nevadí! Webové stránky Vašeho města nebo obce můžeme převést do aktuální bezpečné verze Joomla 3.x.x a vytvořit Vám tak nové webové stránky se stejným nebo aktualizovaným obsahem dle Vašeho přání. Jako bonus obdržíte rozšíření Úřední deska pro Joomla k vytvořenému webu ZDARMA.

Výhody vytvoření webových stránek pro město či obec od nás:

  • Intuitivní rozhraní, které Vaši úředníci ocení. (Mnoho funkcí bez nutné znalosti programování pro jednoduchou obsluhu webu.)
  • Aktuální a bezpečná verze Joomla 3.x.x. (Verze Joomla 2.5.x a nižší již nemají podporu a jejich chyby v zabezpečení tedy již není opravováno - doporučujeme aktualizovat na Joomla 3.x.x.)
  • Nový kabát webových stránek. (Rádi Vám pomůžeme se zjednoduššením struktury webu, aby byla orientace na webu pro občany jednodušší.)
  • Naše zkušenosti s problematikou informování občanů, o které se s Vámi rádi podělíme.
  • Kvalitní rozšíření pro elektronickou úřední desku ZDARMA.
  • Nízka cena. (Neděláme weby zadarmo, ale snažíme se městským a obecním úřadům pomáhat a vždy vyjít vstříc, na ceně se vždy můžeme domluvit.)

V případě zájmu o vytvoření webových stránek, kalkulaci nebo konzultaci nás kontaktujte prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo el. formuláře v sekci Kontakt.

Připravujeme

Úřední deska pro Joomla 4

Připravujeme novou verzi rozšíření Úřední deska pro Joomla 4. Úřední deska bude mít integorvanou funkci open data, stylování bude dle Joomla 4 = Bootsrap 5. Předpokládáný termín vydání je 02-03/2023.

Aktuální verze úřední desky: 3.0.5

Vytvořen video manuál

video manual screen
Z našeho video manuálu pochopíte, jak je práce s komponentou Úřední deska pro Joomla snadná.

 

skSlovenská verze Úřední desky

Naše komponenta Úřední deska pro Joomla 2.5.x a Joomla 3.x.x má nově také slovenskou jazykovou mutaci.

 

Vkládání dat přes Frontend

HOTOVO! S nejnovější verzí naší Úřední desky pro Joomla 2.5.x a Joomla 3.x.x již můžete vkládat data z přední části webu. Odpadá tak nutnost pouštět nezkušené uživatele do administrace webu.

 

Úřední deska J1.5 >>> J2.5.x a J3.x.x

Migrační nástroj dat z Úřední desky pro Joomla 1.5 (od uživatele houbak) na naší Úřední desku pro Joomla 2.5.x a Joomla 3.x.x již máme hotový. Nástroj již můžete objednávat.

JoomlaPortál     |     Bongovo     |     Phoca


© 2014 - 2023 IVT služby - Petr Coufal. Všechna práva vyhrazena.